Sign In
opener

Principal

Директор

 Mrs. Angela Zapisocki / Пані Запісоцькі

angela.zapisocki@ecsd.net

Assistant Principal

Заступник директора

Mrs. Tammy Myskiw / Пані Миськів

 tammy.myskiw@ecsd.net

Administrative Support 

Секретар

Mrs. Adrienne Bodnarchuk / Пані Боднарчук

adrienne.bodnarchuk@ecsd.net 


Kindergarten

Передшкілля

Mrs.Catherine Klopoushak /

Пані Клопу

Catherine.Klopoushak@ecsd.net

Dance Academy

Танцювальна академія

Mr. Zhenia Bahrі / Пан Женя

Mrs. Debbie Kachmar-Potter / Пані Дебі

Mrs.Tasha Orysiuk / Пані Орисюк

Grade 1 A

Перший А клас

Ms. Andrianna Huk / Панна Гук

   andrianna.huk@ecsd.net

Grade 1/2 

Перший Б клас

Ms. Alina Maczuga / Пані Мачуга 

alina.maczuga@ecsd.net

Grade 2

Другий клас

Mrs. Olia Kurii / Пані Курій

 olia.kurii-missouri@ecsd.net

ESL Teacher

Вчитель Англійської, як другої мови

Mrs. Sonia Korol-Lefebvre / Пані Лефейв

Sonia.lefebvre@ecsd.net 

Grade 3

Другий-третій

клас

Mrs.Khrystyna Marenych / Пані Маренич

Khrystyna.Marenych@ecsd.net 

Grade 3/4

Третій клас

Mr. Jack Strouk / Пан Струк

Jack.Strouk@ecsd.net

Grade 4- 6 French teacher

Ms. Tamara Jabbour (on maternity leave until November 2019)

Pan Ray Theberge will be replacing Tamara until June 2019

raymond.theberge@ecsd.net

tamara.jabbour@ecsd.net

Grade 5

П'ятий клас

Mrs. Olga Chasse / Пані Шасе

Olga.Chasse@ecsd.net 

Grade 4/Music

П'ятий клас

 та музика

Ms. Tetyana Palykhata / Пані Палихата 

Tetyana.Palykhata@ecsd.net

Grade 6

Шостий клас

Mrs. Lyudmyla Andriyenko

lyudmyla.andriyenko@ecsd.net

Grade 4-6

Ukrainian instructor


Ms. Nataliya Sharlay / Пані Шарлей

Nataliya.Sharlay@ecsd.net

Learning coach

Тренер з навчальної роботи

Mrs. Katherine Rachmistruk /

 Пані  Рахміструк 

 Katherine.Rachmistruk@ecsd.net 

 

Educational Aid

Асистенти вчителів

Mrs. Kelly Carvalho / Пані Сі

 kelly.carvalho@ecsd.net 


Mr. Stefan Pawluk / Пан Павлюк 

Stefan.Pawluk@ecsd.net 

Behaviour Specialist/ Спеціаліст з поведінки Emilia Jones
crystal.jones2@ecsd.net

Librarian Technician

Бібліотекар

Mrs. Lesia Gudzio/ Пані Ґудзьо

Lesia.Gudzio@ecsd.net


Head Custodian /Головний опікун школи

Light Duty Custodian / Прибиральниця

Ms. Maria Heredia / Пані Марія

maria.heredia@ecsd.net

Mrs. Harpreet  Sidhu

 

Staff / Працівники школи

Principal

Директор

 Mrs. Angela Zapisocki / Пані Запісоцькі

angela.zapisocki@ecsd.net

Assistant Principal

Заступник директора

Mrs. Tammy Myskiw / Пані Миськів

 tammy.myskiw@ecsd.net

Administrative Support 

Секретар

Mrs. Adrienne Bodnarchuk / Пані Боднарчук

adrienne.bodnarchuk@ecsd.net 


Kindergarten

Передшкілля

Mrs.Catherine Klopoushak /

Пані Клопу

Catherine.Klopoushak@ecsd.net

Dance Academy

Танцювальна академія

Mr. Zhenia Bahrі / Пан Женя

Mrs. Debbie Kachmar-Potter / Пані Дебі

Mrs.Tasha Orysiuk / Пані Орисюк

Grade 1 A

Перший А клас

Ms. Andrianna Huk / Панна Гук

   andrianna.huk@ecsd.net

Grade 1/2 

Перший Б клас

Ms. Alina Maczuga / Пані Мачуга 

alina.maczuga@ecsd.net

Grade 2

Другий клас

Mrs. Olia Kurii / Пані Курій

 olia.kurii-missouri@ecsd.net

ESL Teacher

Вчитель Англійської, як другої мови

Mrs. Sonia Korol-Lefebvre / Пані Лефейв

Sonia.lefebvre@ecsd.net 

Grade 3

Другий-третій

клас

Mrs.Khrystyna Marenych / Пані Маренич

Khrystyna.Marenych@ecsd.net 

Grade 3/4

Третій клас

Mr. Jack Strouk / Пан Струк

Jack.Strouk@ecsd.net

Grade 4- 6 French teacher

Ms. Tamara Jabbour (on maternity leave until November 2019)

Pan Ray Theberge will be replacing Tamara until June 2019

raymond.theberge@ecsd.net

tamara.jabbour@ecsd.net

Grade 5

П'ятий клас

Mrs. Olga Chasse / Пані Шасе

Olga.Chasse@ecsd.net 

Grade 4/Music

П'ятий клас

 та музика

Ms. Tetyana Palykhata / Пані Палихата 

Tetyana.Palykhata@ecsd.net

Grade 6

Шостий клас

Mrs. Lyudmyla Andriyenko

lyudmyla.andriyenko@ecsd.net

Grade 4-6

Ukrainian instructor


Ms. Nataliya Sharlay / Пані Шарлей

Nataliya.Sharlay@ecsd.net

Learning coach

Тренер з навчальної роботи

Mrs. Katherine Rachmistruk /

 Пані  Рахміструк 

 Katherine.Rachmistruk@ecsd.net 

 

Educational Aid

Асистенти вчителів

Mrs. Kelly Carvalho / Пані Сі

 kelly.carvalho@ecsd.net 


Mr. Stefan Pawluk / Пан Павлюк 

Stefan.Pawluk@ecsd.net 

Behaviour Specialist/ Спеціаліст з поведінки Emilia Jones
crystal.jones2@ecsd.net

Librarian Technician

Бібліотекар

Mrs. Lesia Gudzio/ Пані Ґудзьо

Lesia.Gudzio@ecsd.net


Head Custodian /Головний опікун школи

Light Duty Custodian / Прибиральниця

Ms. Maria Heredia / Пані Марія

maria.heredia@ecsd.net

Mrs. Harpreet  Sidhu