Sign In
opener

Principal

Директор

 Mrs. Angela Zapisocki / Пані Запісоцькі

angela.zapisocki@ecsd.net 

Assistant Principal/Gr. 6

Заступник директора

Mrs. Tammy Myskiw / Пані Миськів

 tammy.myskiw@ecsd.net

Administrative Support 

Секретар

Mrs. Adrienne Bodnarchuk / Пані Боднарчук

adrienne.bodnarchuk@ecsd.net 


Kindergarten

Передшкілля

Mrs.Catherine Klopoushak /

Пані Клопущак  -On Leave

Catherine.Klopoushak@ecsd.net


Miss Olivia Pyniansky / Панна Пинянськи

Olivia.Pyniansky@ecsd.net

Dance Academy

Танцювальна академія

Mr. Zhenia Bahrі / Пан Женя


Mrs. Debbie Kachmar-Potter / Пані Дебі


Mrs. Tasha Orysiuk / Пані Орисюк


Grade 1 A

Перший А клас

Ms. Andrianna Huk / Панна Гук

   andrianna.huk@ecsd.net


Grade 1 B

Перший Б клас

Ms. Alina Maczuga / Пані Мачуга 

alina.maczuga@ecsd.net


Grade 2

Другий клас

Mrs. Olia Kurii / Пані Курій

 olia.kurii-missouri@ecsd.net

ESL Teacher

Вчитель Англійської, як другої мови

Mrs. Sonia Korol-Lefebvre / Пані Лефейв

Sonia.lefebvre@ecsd.net 

Grade 2/3

Другий-третій

клас

Mrs.Khrystyna Marenych / Пані Маренич

Khrystyna.Marenych@ecsd.net 


Grade 3

Третій клас

Mr. Jack Strouk / Пан Струк

Jack.Strouk@ecsd.net


Grade 4 and Technology coach

Четвертий клас

Ms. Yanina Vihovska / Пані Виговська

yanina.vihovska@ecsd.net


Grade 5

П'ятий клас

Mrs. Olga Chasse / Пані Шасе

Olga.Chasse@ecsd.net 


Grade 5/Music

П'ятий клас

 та музика

Ms. Tetyana Palykhata / Пані Палихата 

Tetyana.Palykhata@ecsd.net

Grade 6

Шостий клас

Mr. Orest Hrynkiw / Пан Гриньків

Orest.Hrynkiw@ecsd.net


Grade 4-6

French instructor and Educational Aid

Французька мова 4-6 класи та асистент вчителя

Ms. Nataliya Sharlay / Пані Шарлей

Nataliya.Sharlay@ecsd.net

Learning coach

Тренер з навчальної роботи

Mrs. Katherine Rachmistruk /

 Пані  Рахміструк 

 Katherine.Rachmistruk@ecsd.net 

 

Educational Aid

Асистенти вчителів

Mrs. Kelly Carvalho / Пані Сі

 kelly.carvalho@ecsd.net 

Ms. Michelle Grande / Пані Грандей

michelle.grande@ecsd.net

Mrs. Svitlana Rebarge /  Pani Lana

svitlana.rebarge@ecsd.net


Mr. Stefan Pawluk / Пан Павлюк 

Stefan.Pawluk@ecsd.net 



Ms. Olga Vasliuk  Пані Вi

Olga.Vasliuk@ecsd.net


Behaviour Specialist/ Спеціаліст з поведінки

Librarian Technician

Бібліотекар

Mrs. Lesia Gudzio/ Пані Ґудзьо

Lesia.Gudzio@ecsd.net


Head Custodian /Головний опікун школи

Light Duty Custodian / Прибиральниця

Ms. Maria Heredia / Пані Марія

maria.heredia@ecsd.net

Mrs. Cala Lee / Пані Лі 

 

Staff / Працівники школи

Principal

Директор

 Mrs. Angela Zapisocki / Пані Запісоцькі

angela.zapisocki@ecsd.net 

Assistant Principal/Gr. 6

Заступник директора

Mrs. Tammy Myskiw / Пані Миськів

 tammy.myskiw@ecsd.net

Administrative Support 

Секретар

Mrs. Adrienne Bodnarchuk / Пані Боднарчук

adrienne.bodnarchuk@ecsd.net 


Kindergarten

Передшкілля

Mrs.Catherine Klopoushak /

Пані Клопущак  -On Leave

Catherine.Klopoushak@ecsd.net


Miss Olivia Pyniansky / Панна Пинянськи

Olivia.Pyniansky@ecsd.net

Dance Academy

Танцювальна академія

Mr. Zhenia Bahrі / Пан Женя


Mrs. Debbie Kachmar-Potter / Пані Дебі


Mrs. Tasha Orysiuk / Пані Орисюк


Grade 1 A

Перший А клас

Ms. Andrianna Huk / Панна Гук

   andrianna.huk@ecsd.net


Grade 1 B

Перший Б клас

Ms. Alina Maczuga / Пані Мачуга 

alina.maczuga@ecsd.net


Grade 2

Другий клас

Mrs. Olia Kurii / Пані Курій

 olia.kurii-missouri@ecsd.net

ESL Teacher

Вчитель Англійської, як другої мови

Mrs. Sonia Korol-Lefebvre / Пані Лефейв

Sonia.lefebvre@ecsd.net 

Grade 2/3

Другий-третій

клас

Mrs.Khrystyna Marenych / Пані Маренич

Khrystyna.Marenych@ecsd.net 


Grade 3

Третій клас

Mr. Jack Strouk / Пан Струк

Jack.Strouk@ecsd.net


Grade 4 and Technology coach

Четвертий клас

Ms. Yanina Vihovska / Пані Виговська

yanina.vihovska@ecsd.net


Grade 5

П'ятий клас

Mrs. Olga Chasse / Пані Шасе

Olga.Chasse@ecsd.net 


Grade 5/Music

П'ятий клас

 та музика

Ms. Tetyana Palykhata / Пані Палихата 

Tetyana.Palykhata@ecsd.net

Grade 6

Шостий клас

Mr. Orest Hrynkiw / Пан Гриньків

Orest.Hrynkiw@ecsd.net


Grade 4-6

French instructor and Educational Aid

Французька мова 4-6 класи та асистент вчителя

Ms. Nataliya Sharlay / Пані Шарлей

Nataliya.Sharlay@ecsd.net

Learning coach

Тренер з навчальної роботи

Mrs. Katherine Rachmistruk /

 Пані  Рахміструк 

 Katherine.Rachmistruk@ecsd.net 

 

Educational Aid

Асистенти вчителів

Mrs. Kelly Carvalho / Пані Сі

 kelly.carvalho@ecsd.net 

Ms. Michelle Grande / Пані Грандей

michelle.grande@ecsd.net

Mrs. Svitlana Rebarge /  Pani Lana

svitlana.rebarge@ecsd.net


Mr. Stefan Pawluk / Пан Павлюк 

Stefan.Pawluk@ecsd.net 



Ms. Olga Vasliuk  Пані Вi

Olga.Vasliuk@ecsd.net


Behaviour Specialist/ Спеціаліст з поведінки

Librarian Technician

Бібліотекар

Mrs. Lesia Gudzio/ Пані Ґудзьо

Lesia.Gudzio@ecsd.net


Head Custodian /Головний опікун школи

Light Duty Custodian / Прибиральниця

Ms. Maria Heredia / Пані Марія

maria.heredia@ecsd.net

Mrs. Cala Lee / Пані Лі