Sign In
opener

Living Garden/ Живий Сад

We are excited to share our vision for our Living Garden and we cannot wait until it is built! It will evolve over the years and will incorporate raised garden beds for each grade, trees, shrubs, flowers, and many other features. As our students tend to this garden, they will be reminded of many of God's blessings in nature and in our lives.


Pictures of the area where we are building our Living Garden/ Тут фотографія території де буде наш Живий Сад.  


Our students have been busy painting rocks to line a pathway in our Memorial area. Construction has been slightly delayed by the weather, but we have been busy with planning and other preparations. 


Друзі,

Ми раді з вами поділитися чудовою новиною про нашу ідею створити  Живий Сад на подвір‘ї школи Святого Мартина. Ми не можемо дочекатися, коли його збудують! Ми плануємо, щоб цей проект розвивався на протязі багатьох років і включив у себе такі інновації як: багато-рівневі садові ділянки для кожного сорту, дерева, чагарники, квіти, зони для молитви та медитації та багато інших функцій.

Оскільки наші студенти з радістю погодилися працювати над розвитком цього саду, вони зможуть працювати в землі, навчитися дбати за рослинками і дякувати Богу за нашу чудову природу і життя.
Наразі будівництво Живого Саду трохи затримується через несприятливу погоду, але ми зайняті плануванням та іншими організаційними роботами.

Наші учні займалися розписом каміння, щоб прокласти доріжку в “Меморіальній” частині саду.